Skontaktuj się z nami aby dowiedziec się szczegółów na temat naszej oferty.

Śniadania Poronin

Śniadania na dowóz

Śniadanie na dowóz Poronin

Jesteśmy Śniadaniowi.pl i oferujemy firmom, ośrodkom noclegowym i wypoczynkowym usługi w zakresie cateringu. Śniadania Poronin to propozycja, która pozwoli zadbać o gości hotelowych lub pracowników. Zajmujemy się hurtowym dowozem różnorodnych zestawów, w których jakość odgrywa główną rolę. Jednocześnie zaznaczamy, że nie obsługujemy zamówień indywidualnych. 

Nawiąż współpracę w 4 prostych krokach

1

Zobacz menu

Jesteś zainteresowany współpracą? Wejdź na podstronę MENU i zobacz oferowane przez nas śniadania do obiektów.

2

Wybierz pakiet

Wybierz pakiet, który najbardziej pasuje do Twojego obiektu: standard, regionalny, wegetariański, na słodko oraz premium.

3

Zamów śniadania

Nasze śniadania możesz zamówić zakładce „Zamów online” lub kontaktując się z nami i ustalając szczegóły współpracy.

4

Dowozimy do obiektu

Zamówione śniadania dowieziemy w ustalonym terminie do Twojego obiektu z samego rana. Tak, aby mogły trafić na stoły Twoich gości.

NASZE MENU

Zobacz dostępne pakiety śniadaniowe

W naszym menu znajdują się różnorodne opcje śniadań, takie jak: standard, regionalne, vege czy premium, co pozwala na dostosowanie oferty do indywidualnych potrzeb i preferencji każdego klienta.

Nasze śniadania to idealny początek dnia

Śniadaniowy catering Poronin to najlepszy wybór dla zdrowia. Poranne posiłki stanowią jeden z najważniejszych elementów codziennej diety. Dają energię, ułatwiają koncentrację, pozwalają na prowadzenie zdrowego trybu życia. Bez nich rozpoczęcie dnia jest trudne. 

Doskonale wiemy, że prowadząc ośrodki noclegowe, trudno zadbać o odpowiednie zaplecze gastronomiczne. Jednak to nie musi być przeszkodą uniemożliwiającą zadbanie o gości. Z pomocą przychodzi Poronin jedzenie na dowóz, czyli zespół Śniadaniowi.pl.

W naszej firmie dbamy o to, by menu było odpowiednio przygotowane. Przygotowaliśmy różnorodne zestawy zarówno dla osób spożywających mięso, jak i będących na diecie wegetariańskiej. Tworzymy posiłki zdrowe, smaczne i aromatyczne. Są to następujące warianty:

 • Porządny Europejczyk,
 • Zielono od rana.
 • Jak mus to hummus.
 • NadLeśnik,
 • Masny Joe,
 • Czas na rarytas.

Podczas komponowania posiłków bardzo dużą uwagę zwracamy na składniki. Są to świeże i zdrowe produkty spożywcze, specjalnie przygotowane sosy, nabiał, wędliny, a także napoje (do wyboru sok lub woda). Wszystkie zestawy są pakowane w wygodne opakowania. A wśród składników poszczególnych zestawów znajdują się m.in.:

 • wędliny, 
 • pieczywo,
 • pieczone jabłka,
 • pieczony kurczak,
 • podhalańskie sery wędzone,
 • ogórki kiszone,
 • świeże warzywa, 
 • owoce sezonowe,
 • tapenada z suszonych pomidorów,
 • hummus.

Jak będzie wyglądała nasza współpraca?

Poronin catering to oferta skierowana do firm, zamawiających zestawy w większych ilościach. Chętnie podejmujemy stałą współpracę z ośrodkami wypoczynkowymi, dowożąc posiłki szczególnie wtedy, gdy w danym miejscu jest bardzo dużo gości. Co więcej, jedzenie na dowóz to także dobre rozwiązanie dla firm, w których pracownicy zdecydują się na profesjonalne dania catringowe. 

Przed przyjęciem zlecenia przekazujemy informację o wycenie. Koszt dostawy zależy od liczby zestawów i rodzaju śniadań. Posiłki przywozimy pod wskazany adres w godzinach porannych. 

Naszym celem jest nawiązanie długofalowej współpracy z różnymi organizacjami na terenie Poronina, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby jedzenie było smaczne i dostarczone terminowo. Dzięki temu mamy pewność, że nasi klienci mają szansę zadbać także o wizerunek własnej firmy.

Poronin śniadania to nie jedyna oferta naszej firmy. Zajmujemy się także dowozem posiłków w inne rejony. Oferujemy m.in.:

Wszystkich zainteresowanych śniadaniowym cateringiem zapraszamy do współpracy. Zapewniamy, że nasze dania przypadną do gustu każdemu gościowi i ułatwią pracę w wielu ośrodkach wypoczynkowych.

Jesteś zainteresowany współpracą?

Call Now Button