Skontaktuj się z nami aby dowiedziec się szczegółów na temat naszej oferty.

Śniadania Rabka-Zdrój

Śniadania na dowóz

Śniadanie na dowóz Rabka-Zdrój

Prowadzisz ośrodek noclegowy i chcesz przyciągnąć turystów? A może w Twojej firmie pracownicy na początku dnia mają trudności z koncentracją? Śniadania Rabka-Zdrój to rozwiązanie tych problemów. Jesteśmy firmą cateringową skupiającą się na przygotowaniu zestawów śniadaniowych na dowóz. Realizujemy zlecenia hurtowe, dlatego podejmujemy współpracę z ośrodkami wypoczynkowymi i gospodarstwami agroturystycznymi. 

Nawiąż współpracę w 4 prostych krokach

1

Zobacz menu

Jesteś zainteresowany współpracą? Wejdź na podstronę MENU i zobacz oferowane przez nas śniadania do obiektów.

2

Wybierz pakiet

Wybierz pakiet, który najbardziej pasuje do Twojego obiektu: standard, regionalny, wegetariański, na słodko oraz premium.

3

Zamów śniadania

Nasze śniadania możesz zamówić zakładce „Zamów online” lub kontaktując się z nami i ustalając szczegóły współpracy.

4

Dowozimy do obiektu

Zamówione śniadania dowieziemy w ustalonym terminie do Twojego obiektu z samego rana. Tak, aby mogły trafić na stoły Twoich gości.

NASZE MENU

Zobacz dostępne pakiety śniadaniowe

W naszym menu znajdują się różnorodne opcje śniadań, takie jak: standard, regionalne, vege czy premium, co pozwala na dostosowanie oferty do indywidualnych potrzeb i preferencji każdego klienta.

Prawdziwe śniadania mistrzów

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dodaje sił, pobudza mózg do działania, ułatwia koncentrację, pozwala na wytężony wysiłek nie tylko w pracy, lecz także na urlopie podczas zwiedzania. Nie bez przyczyny mówi się, że dobre śniadanie, to śniadanie mistrzów. Jest bardzo ważne zarówno w przypadku dorosłych, jak i dzieci. Ogromną rolę odgrywa przy tym odpowiedni zestaw składników. Nie każde danie będzie dobrze skomponowane. I właśnie w tym miejscu pojawiamy się my, czyli Śniadaniowi.pl, czyli Twój zespół od pysznych posiłków. Tworzymy zbilansowane menu bogate w wiele elementów odżywczych. Komponujemy nasze posiłki tak, by były smaczne i aromatyczne. 

Catering śniadaniowy Rabka-Zdrój został podzielony na pakiety. Są to warianty posiłków mięsnych, wegetariańskich, na słono lub na słodko. Dostępne są następujące zestawy:

 • Porządny Europejczyk,
 • Zielono od rana.
 • Jak mus to hummus.
 • NadLeśnik,
 • Masny Joe,
 • Czas na rarytas.

Pracując nad tworzeniem idealnych śniadań, zwracamy uwagę na składniki. Korzystamy ze świeżych produktów wyróżniających się niepowtarzalnym smakiem i aromatem. Każdy zestaw został tak opracowany, by dostarczał jak najwięcej składników odżywczych. W naszych posiłkach znajdują się m.in.:

 • wędliny, 
 • pieczywo,
 • pieczone jabłka,
 • pieczony kurczak,
 • podhalańskie sery wędzone,
 • ogórki kiszone,
 • świeże warzywa, 
 • owoce sezonowe,
 • tapenada z suszonych pomidorów,
 • hummus.

Wystarczy, że wybierzesz jedną z wielu opcji dla swoich gości, a my dostarczymy ją pod wskazany adres. Dzięki temu osoby korzystające z usług ośrodków wypoczynkowych i noclegowych będą się czuły komfortowo już od samego rana. W trosce o zdrowie naszych klientów w każdym opisie zestawu podaliśmy możliwe alergeny.

Jak pracujemy?

Rabka-Zdrój jedzenie na dowóz to oferta skierowana do firm. Nie realizujemy zamówień indywidualnych, obsługujemy jedynie zlecenia hurtowe. Nasi klienci mogą wybrać rodzaj śniadania oraz liczbę zestawów, a my dostarczymy je w godzinach porannych pod wskazany adres. W każdym przypadku przesyłamy dokładną wycenę zlecenia. Zawsze liczymy na dłuższą współpracę, dlatego dokładamy wszelkich starań, by nasze usługi spełniały oczekiwania każdego klienta, niezależnie od tego, jakie dania lubi. To idealna opcja dla ośrodków wypoczynkowych, które chcą zadbać o swoich gości przy jednoczesnym ograniczeniu nakładów pracy. 

Jedzenie z dowozem Rabka-Zdrój to jedno z wielu miast na naszej mapie cateringowej. Dostarczamy pełnowartościowe śniadania także w inne rejony. Oferujemy:

Jesteś zainteresowany współpracą?

Call Now Button